A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

KGW Lipowe zaprasza na warsztaty teatralne i artystyczne

08.07.2019
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Lipowe serdecznie zaprasza na warsztaty teatralne połączone z warsztatami artystyczno - manualnymi, które odbędą się w dniach 11 oraz 18 lipca od godz. 14:00 w świetlicy w Lipowem.

Warsztaty teatralne będą prowadzone przez Panią Wiolettę Kurek. Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Limanowskiego w wieku 9 - 16 lat. Po warsztatach  teatralnych będą miały miejsce warsztaty artystyczno - manualne.Podsumowaniem w/w warsztatów będzie przedstawienie teatralne pt. "Calineczka" wystawione przez Teatr Lalek „Bajka”, które odbędzie się w piątek 26 lipca 2019 r., o godz. 15:00 w świetlica w Lipowem.

Aby wziąć udział w powyższych warsztatach konieczne jest zgłoszenie, które można dokonać e-mail: kgwlipowe@wp.pl lub telefonicznie - tel. 695 686 583

Ilość miejsc ograniczona.

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Limanowskiego.

Liczba wyświetleń: 77
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30