Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

III powiatowy konkurs języka angielskiego ‘’ENGLISH CULTURE’’

11.04.2024
W dniu 09.04.2024r. (wtorek) w Zespole Szkół  im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku odbył się III  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „English Culture”.
Konkurs przeprowadzony został z wykorzystaniem technik multimedialnych, a honorowy patronat nad nim objął Starosta Powiatu Limanowskiego Mieczysław Uryga.W konkursie udział wzięło 28 uczniów klas ósmych z 10 szkół powiatu limanowskiego. Konkurs odbył się w formie quizu, do którego rozwiązania używano smartfonów. Jego celem było motywowanie uczniów klas ósmych do doskonalenia swoich umiejętności językowych, pogłębianie wiedzy z zakresu kultury, historii, miast i wybitnych postaci UK.Również Szkoła w Nowym Rybiu im. Marii Dąbrowskiej  była dzielnie reprezentowana przez 3 uczennice: Annę Kucza, Oliwię Bieniek oraz Lenę Pławecką.
Po zaciekłej rywalizacji ostatecznie Ania zajęła 7 miejsce i otrzymała  wyróżnienie. Po dogrywce również Oliwia i Lena otrzymały dyplomy za udział i upominki ufundowane przez sponsorów.
Do konkursu uczennice przygotowywała Joanna Janota.

Gratulujemy uczennicą naszej szkoły. 


Liczba wyświetleń: 318
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne