Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Władze gminy

Jan SKRZEKUT – Wójt Gminy Limanowadata urodzenia: 14-07-1969
wykształcenie: wyższe
absolwent: Akademia Pedagogiczna w Krakowie
zawód: nauczyciel
stan cywilny: żonaty              
dzieci: troje
zatrudnienie: Urząd Gminy Limanowa,
ul. M. B. Bolesnej 18B, Wójt Gminy Limanowa

działalność zawodowa:
- Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Mechanik" w Limanowej
- 12 lat radny Rady Gminy,
- Wójt Gminy Limanowa od 2018 r. – do nadal;

osiągnięcia w pracy:
Od urodzenia jestem mieszkańcem Gminy Limanowa. To moje ukochane miejsce na ziemi. Z wykształcenia jestem nauczycielem. Mając 29 lat zostałem radnym. Czas 12 lat, kiedy sprawowałem tą funkcję pozwolił mi dobrze poznać problemy i troski mieszkańców poszczególnych miejscowości. Przez wiele lat pracowałem z młodzieżą, ostatnio jako Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Mechanik" w Limanowej. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuję na stanowisku Wójta, działając na rzecz prężnego rozwoju naszej "małej ojczyzny" wspierając mieszkańców oraz wszystkie instytucje i organizacje, w których są zaangażowani aktywni ludzie.

hobby: książki, sport, majsterkowanie.Wojciech PAZDAN – Zastępca Wójta Gminy Limanowadata i miejsce urodzenia: 07.05.1983
wykształcenie: wyższe
absolwent: Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki (kierunek: Mosty i Budowle Podziemne)
zawód: inżynier budownictwa
stan cywilny: żonaty              
dzieci: dwoje
zatrudnienie: 0Urząd Gminy Limanowa,
ul. M. B. Bolesnej 18B, Zastępca Wójta Gminy Limanowa

działalność zawodowa:
Przede wszystkim, na początku swojej zawodowej działalności, jako inżynier budownictwa brałem bezpośredni udział w realizacji takich inwestycji jak „Przebudowa Drogi Krajowej nr 7 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec – Białobrzegi od km 418+546 do km 436+380” o wartość 494 088 211,00 PLN, czy „Budowa mostu na rzece Biała w miejscowości Grybów w km 156+986.43 w ciągu drogi krajowej nr 28” o wartość 16 032 230,48 PLN. Ten etap życia pozwolił mi zdobyć duże doświadczenie zawodowe oraz zapewnił sprzyjające warunki do założenia rodziny. Kolejnym wyzwaniem w moim życiu było takie pokierowanie swoją karierą zawodową, aby nie kolidowała ona z potrzebami i wartościami rodzinnymi. Kolejno udało mi się zgłębić administracyjne zagadnienia związane z budownictwem, najpierw wspomagając proces wydawania pozwoleń na budowę, a następnie nadzorując realizację inwestycji publicznych w Starostwie Powiatowym w Limanowej.  Myślę, że to dzięki temu zdobytemu doświadczeniu i rzetelnie wykonywanej pracy, zostałem zauważony i doceniony przez obecnego Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta, który powierzył mi pełnienie funkcji swojego zastępcy. Jest to dla mnie jak dotąd największe zawodowe, jak i osobiste wyróżnienie, za które jestem bardzo wdzięczny. Mam nadzieję, że po przepracowaniu tej kadencji również i ten etap życia będę mógł uznać za kolejne osiągnięcie dodatkowo mając na względzie, że jest to praca na rzecz społeczności lokalnej.  

Hobby: motoryzacja, elektronika.Marek ZIAJA – Sekretarz Gminy Limanowadata i miejsce urodzenia: 05-03-1967
wykształcenie: wyższe
absolwent: Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Krakowie
(obecnie Uniwersytet Pedagogiczny  w Krakowie)
zawód: nauczyciel
stan cywilny: żonaty
dzieci: troje
zatrudnienie: Urząd Gminy Limanowa,
ul. M. B. Bolesnej 18B, Sekretarz Gminy Limanowa

działalność zawodowa:
ukończył wiele szkoleń i seminariów z zakresu prawa oświatowego  i samorządowego oraz zarządzania jednostką samorządu terytorialnego. Z samorządem Gminy Limanowa związany jest od 1993 r., gdzie rozpoczął pracę jako nauczyciel historii w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie oraz w Technikum Ochrony Środowiska w Męcinie. W latach 1997 – 2011 był Dyrektorem Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej. Od 1 września 2011 r. do nadal,  pełni funkcję Sekretarza Gminy Limanowa.
 
hobby:
historia i fotografia.
 


Marcin MATRAS - Skarbnik Gminy LimanowaSkarbnik Gminy Limanowa,
Kierownik Wydziału Finansowego
od 2002 – do nadal 
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne