A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Projekty szkoleniowe dla przedsiębiorców i pracowników

19.03.2021
Informujemy , iż na zlecenie PARP następujący Operatorzy:
  1. MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp. k.
  2. CTS Sp. z o. o.
  3. KDKINFO Sp. z o. o.
realizują projekty szkoleniowe dla przedsiębiorców i ich pracowników. Rekrutacja trwa do 31 marca 2021 r.

W ramach projektów przyjęto maksymalną wartość dofinansowania, która może zostać przyznana na 1 pracownika (nie ma limitu na firmę):
Celem projektu jest podniesienie do 30 czerwca 2021 r., zgodnie z potrzebami przedsiębiorców, kompetencji w zakresie Rekomendacji Nadzwyczajnych Sektorowych Rad, mających na celu ZAPOBIEGANIE NEGATYWNYM SKUTKOM PANDEMII.
Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie informacji na temat naszego projektu do zrzeszonych w Państwa organizacji przedsiębiorstw – potencjalnych odbiorców oferowanego w ramach naszego projektu wsparcia.
Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych materiałów promocyjnych/informacyjnych, prosimy o kontakt w tej sprawie. Bardzo zależy nam, aby informacja o naszym projekcie dotarła do jak największej rzeszy przedsiębiorców. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z Państwem, w tym możliwość organizacji spotkania on-line dla zainteresowanych przedsiębiorstw bądź firm szkoleniowych.
W załączeniu przesyłamy plakat informacyjno-promocyjny z kontaktami do poszczególnych sektorów.
 

Liczba wyświetleń: 1274
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30