SP Młynne zwycięża w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej piłki nożnej

25.04.2024
Dnia 25.04.2024 w kwietniowe przedpołudnie w miejscowości Pisarzowa zebrało się 6 drużyn chłopców z różnych szkół aby walczyć ze sobą o miejsce na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Piłki Nożnej.

Po zaciętych meczach, zwycięzcami okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynnym, zdobywając pierwsze miejsce i awansując tym samym do następnego etapu – zawodów powiatowych, które odbędą się 7 maja na stadionie Limanovii.

Skład drużyny SP Młynne:
Bałaziński Antoni, Fiejtek Filip, Matras Krystian, Motal Jakub, Odroniec Nikodem, Pucia Dominik, Wójtowicz Szymon, Jędrzejek Antoni, Twaróg Michał
Z opiekunem: Januszem Zelkiem

Pozostałe miejsca wypadły następująco:

Miejsce II: Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu, w składzie:
Brewczyński Kamil, Drożdż Kacper, Duda Michał, Król Maksymilian, Przechrzta Szymon, Sajdak Kacper, Smoter Kamil, Tabak Jakub
Z opiekunem: Agnieszką Jędrzejek

Miejsce III: Szkoła Podstawowa w Mordarce, w składzie:
Bernacki Maciej, Bugajski Dawid, Opiela Dawid, Mamak Filip, Smoroński Szymon, Szewczk Mikołaj, Załubski Paweł, Załubski Piotr, Banaś Kacper, Prędki Adam
Z opiekunem: Januszem Zelkiem

Miejsce IV: Szkoła Podstawowa w Wysokiem
Miejsce V: Szkoła Podstawowa w Siekierczynie
Miejsce VI: Szkoła Podstawowa w Pisarzowej

Rozdania nagród wszystkim uczestnikom dokonała Renata Długosz – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy zdobytych miejsc, a za wygranych trzymamy kciuki w dalszym etapie !