Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Decyzja o nieustaleniu wykazu osób uprawnionych we wspólnotach gruntowych

24.04.2024
Działając zgodnie z art. 8b Ustawy z dnia 29 czerwca 1963r. o zagospodarowaniu wspólnot gruntowych Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru przesyła w załączeniu wydane w dniu 09.04.2024 r. decyzje Starosty Limanowskiego o nieustaleniu wykazu osób uprawnionych we wspólnotach gruntowych wsi: Sowliny, Mordarka oraz Stara Wieś, gm. Limanowa.


Liczba wyświetleń: 372
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne