Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wyniki Miejsko-Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

18.03.2024
W dniu 13 marca 2024r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Siekierczynie odbyły się eliminacje  Miejsko-Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta oraz Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy. W turnieju wzięła udział młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w  liczbie 50 osób wraz z opiekunami, którzy przygotowywali młodzież do turnieju.W wyniku eliminacji pisemnych i ustnych Komisja Konkursowa pod kierownictwem  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej – kpt. Tomasza Dudy, oraz Komendanta Gminnego – Dh Wojciecha Świerczka, Dh Aleksandra Krzysztofa – Prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP i V-ce Prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP – Dh Tadeusza Witeckiego oraz Prezesa OSP Siekierczyna Wojciecha Wyżyckiego wyłoniła najlepszych zawodników, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych.

Zwycięzcami zostali:

I grupa wiekowa - szkoły podstawowe I-IV:
1. Koszut Krzysztof - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
2. Borucki Franciszek  - Szkoła Podstawowa nr 2 w Siekierczynie
II grupa wiekowa – szkoły podstawowe V-VIII
1. Pławecki Miłosz - Szkoła Podstawowa w  Mordarce
2. Król Kacper – Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Nr 1
III grupa wiekowa - szkoły ponadpodstawowe:
1. Michalik Alicja – OSP Łososina Górna
2. Kaczmarczyk Radosław – ZS Nr 1 w Limanowej.

Nagrody rzeczowe wręczali: Skrzekut Jan - Wójt Gminy Limanowa oraz komisja konkursowa wraz z organizatorami: Aleksander Krzysztof -Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP, Tadeusz Witecki – V-ce Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP, Wojciech Świerczek – Komendant Gminny, kpt. Tomasz Duda.Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują sponsorom nagród:
Skrzekut Jan – Wójt Gminy Limanowa
Bieda Władysław – Burmistrz Miasta Limanowa
Wyżycki Wojciech Justyna – Firma „WOBUD”
Iwona Wojak-Ćwik i Krzysztof Ćwik – Firma „WOLIMEX PLUS”
Krajewski Marek – Firma „TRAKTOR SERWIS”
Paweł Wojak – Firma „PAWLIMEX”
Roman Szumilas – Firma „Szumkop”
Serdeczne podziękowania dla Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Siekierczynie pod kierownictwem Prezesa Wojciecha Wyżyckiego.


Liczba wyświetleń: 816
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne