Dziewczyny z Pasierbca zwyciężczyniami Igrzysk Dzieci piłki nożnej

22.04.2024
Dziś, dnia 22 kwietnia 2024 w miejscowości Męcina odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt.

Na hali zabrały się trzy szkoły: SP Nr 1 Stara Wieś, SP Nr 2 Siekierczyna oraz SP Pasierbiec, aby walczyć o zwycięstwo oraz szansę wzięcia udziału w zawodach powiatowych.

Po zaciętej rozgrywce wszystkich drużyn, zwyciężczyniami okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Pasierbcu, awansując tym samym na kolejny etap, zawody powiatowe które odbędą się 21 maja na stadionie Limanovii.

W skład drużyny wchodziły:
Jasica Alicja, Dudkiewicz Justyna, Marcisz Wiktoria, Piórkowska Alicja, Twaróg Patrycja, Wajda Julia, Wiktor Karolina
Wraz z opiekunem Maciejem Zawadzkim

Kolejne miejsca wyglądają następująco:

II miejsce – SP Nr 1 Stara Wieś:
Biernat Zofia, Dębska Wiktoria, Gierek Martyna, Jędrzejek Karolina, Mamak Malwina, Mąka Julia, Młynarczyk Julia, Pałka Liliana, Sabura Nina, Ślazyk Gabriela
Z opiekunem Markiem Młynarczykiem

III miejsce – SP Nr 2 Siekierczyna:
Biernat Jadwiga, Janik Martyna, Litwa Natalia, Oleś Natalia, Smaga Amelia, Szymoniak Sabina, Tokarczyk Kinga, Tokarczyk Łucja
Opiekun Jarosław Machynia

Wszystkim szkołom należą się ogromne gratulacje ! A Szkole Podstawowej w Pasierbcu życzymy powodzenia na nastepnym etapie !