Dyżur punktu informacyjnego PGNiG

12.06.2019
Informujemy, że w najbliższy piątek tj. 14 czerwca w Urzędzie Gminy Limanowa pok. 25  w godz. 8.30 - 13.30 odbędzie się kolejny dyżur punktu informacyjnego PGNiG. W czasie dyżuru doradca udzieli  szczegółowych informacji dotyczących m.in.:

• możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
  • procesu przyłączenia do sieci,
  • zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza,
  • cen gazu i energii elektrycznej,
  • zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert.

Doradca pomoże również w skojarzeniu spotkania mającego na celu sprawdzenie obecnego systemu ogrzewania, wyborze odpowiedniej oferty systemu ogrzewania paliwem gazowym oraz sporządzeniu całego kosztorysu przedsięwzięcia.

Dyżury w Urzędzie Gminy Limanowa odbywają się w drugi piątek i ostatni poniedziałek każdego miesiąca, w godz.: 8:30-13:30 w pok. nr 25 (parter).

Kontakt do doradcy PGNiG:
Paweł Słapak tel. 603 840 310

Więcej informacji o programie dostępnych jest również na stronie internetowej programu "Przełącz się na gaz"