Dyżury doradcy PGNiG w sierpniu

18.08.2020
W sierpniu odbędą sie dwa dyżury punktu informacyjnego PGNiG w Urzędzie Gminy Limanowa. Najbliższy termin dyżuru doradcy PGNiG w Urzędzie Gminy Limanowa to piątek 21 sierpnia w godz. 8.30 - 13.30.

Doradca PGNiG dyżurował będzie w pok. nr 28 Urzędu Gminy Limanowa. W czasie dyżuru udzieli on szczegółowych informacji dotyczących m.in.:
  • możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu,
  • procesu przyłączenia do sieci,
  • zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza,
  • cen gazu i energii elektrycznej,
  • zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert.
Doradca pomoże również w skojarzeniu spotkania mającego na celu sprawdzenie obecnego systemu ogrzewania, wyborze odpowiedniej oferty systemu ogrzewania paliwem gazowym oraz sporządzeniu całego kosztorysu przedsięwzięcia.

Przychodząc do urzędu prosimy przy okienku wybrać wewnętrzny numer telefonu doradcy - nr tel. 135, celem bezpośredniego załatwienia sprawy.
Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiologiczne podczas wizyty prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych - pamiętać należy o założeniu maseczki i ewentualnie rękawiczek jednorazowych, zachowaniu odpowiedniej odległości od interesantów oraz dezynfekcji rąk.