Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Udane występy Klubu "Patria" Młynne

09.04.2024
Puchar Małopolskiego Związku Orientacji Sportowej, który odbył się w okolicach Myślenic, klub „Patria” Młynne może zaliczyć do bardzo udanych. Mimo fatalnej pogody, podopieczni trenera Witolda Sochackiego wracają z tych ciężkich zawodów z wieloma nagrodami. Swoje kategorie po dwóch biegach łącznie wygrali:
KM10N Tomasz Troska
K10 Wanda Piszczek
M10 Wojciech Sowa
M16 Antoni Bałazinski
K18 Magdalena Fitrzyk
 

 
Drugie miejsca przypadły dla: Roberta Zaborowskiego, Liliany Wiktor, Michała Sajdaka, Dawida Kurnyta.
3 miejsca wywalczyli: Antoni Dębski, Krystian Król, Martyna Zelek, Filip Zelek
 


Antoni Bałaziński w ostatni weekend jako reprezentant kadry narodowej juniorów uczestniczył w bardzo silnie obsadzonych zawodach na Węgrzech. W biegu średniodystansowym w gronie ponad 70 zawodników z całej Europy uplasował się w TOP 30, zajmując ostatecznie 29 pozycję. W najbliższy weekend udaje się na eliminacje do Mistrzostw Europy (EYOC 2024) do Wyrzyska, gdzie podczas zawodów Kuyavia Cup powalczy o punkty eliminacyjne. Za tydzień już z całym klubem uda się na Klubowe Mistrzostwa Polski do Jeleniej Góry, gdzie Patria powalczy o jak najlepsze miejsca, a będzie bardzo ciężko bowiem na liście startowej tych zawodów jest ponad 800 zawodników.


Liczba wyświetleń: 276
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne