Informacja dotycząca strajku nauczycieli na terenie gminy

08.04.2019
W związku z rozpoczętym w dniu dzisiejszym ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informujemy, że spośród 15 szkół z terenu Gminy Limanowa do akcji protestacyjnej przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi.

Jak informuje Dyrektor Szkoły nr 1 w Starej Wsi Halina Mąka - Dla uczniów, którzy w okresie strajku będą przychodzić do szkoły Dyrekcja zapewniła zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły tj. od 6.45 do 16.00, a egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty odbędą się w zaplanowanym terminie. Wydawane będą też obiady dla uczniów zapisanych na stołówkę szkolną w bieżącym miesiącu.

Strajk nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi będzie trwał aż do odwołania.