A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Od 28 lutego na terenie Gminy Limanowa realizowany będzie projekt „Jeżdżę z głową”

09.02.2018
28 lutego br. Gmina Limanowa rozpocznie realizację programu nauki jazdy na nartach współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego pod nazwą "JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”.

W zajęciach weźmie udział 191 uczniów, uczęszczających do klas trzecich szkół podstawowych z terenu Gminy Limanowa. Program zajęć przewiduje 16 godzin nauki jazdy na nartach pod okiem opiekunów oraz profesjonalnych instruktorów. Zajęcia odbywać się będą na dwóch stacjach narciarskich: Limanowa - Ski oraz Laskowa - Ski. Planowany całkowity koszt realizacji projektu to 147.000,00 zł.

Projekt "JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ" ma na celu przede wszystkim promować bezpieczeństwo na stokach i trasach narciarskich, jazdę w kasku jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych. Realizacja programu  ma przyczynić się do upowszechniania kultury fizycznej oraz promocji Małopolski jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu.

Informacje dotyczące harmonogramu zajęć dostępne są w poszczególnych szkołach.

Młodym narciarzom życzymy bezpiecznego i owocnego szlifowania swoich umiejętności  na stokach!


Liczba wyświetleń: 951
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30