Gimnazjalistki z Mordarki Mistrzyniami Gminy w koszykówce!

02.11.2016

Niezwykle gorąca atmosfera panowała dzisiaj na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w koszykówce dziewcząt, kat. Szkół Gimnazjalnych. Chociaż do turnieju zgłosiły się tylko trzy gimnazja: Mordarka, Stara Wieś I i Pasierbiec, emocji nie brakowało.

Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdy. Dziewczęta bardzo zacięcie walczyły o  każdy metr parkietu, a gra cały czas była bardzo dynamiczna.

W wielkim finale  dziewczęta z Pasierbca zmierzyły się z ubiegłorocznymi Mistrzyniami Gminy , czyli Mordarką, Ostatecznie Tytuł Mistrza Gminy Limanowa obroniły dziewczęta z Mordarki, które wysoko wygrały wszystkie mecze.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Dudek Marta, Janik Alicja, Lis Karolina, Lis Patrycja, Lupa Agnieszka, Osadowska Karolina, Sławek Patrycja, Tokarczyk Iwona, Wilczyńska Kinga, Wojtas Natalia.

Dziewczętom z Mordarki oraz ich opiekunowi - Magdalenie Kindlik gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 10 listopada  w ZSS 3 Limanowa.