Gmina Limanowa uczestnikiem Konkursu - Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji

07.05.2008

Gmina Limanowa zgłosiła swój udział do Konkursu - Samorządowy Lider Elektronicznej Administracji Złota@.

W konkursie oceniane będą:

• jakość i użyteczność serwisu internetowego, jego zakres informacyjny oraz stopień rozwoju usług świadczonych drogą elektroniczną przez urząd gminy/miasta/powiatu,
  • oglądalność internetowych serwisów informacyjnych prowadzonych przez samorządy,
  • posiadanie planu rozwoju społeczeństwa informacyjnego,
  • stopień i jakość realizacji projektów na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego koordynowanych przez władze publiczne w latach 2006-2007.

Szczególnie istotnym dla nas jest sprawa badania oglądalności strony gminy Limanowa, które to badanie prowadzone jest przez firmę Gemius w Warszawie w okresie od 6 maja do 6 czerwca bieżącego roku.

W związku z powyższym zwracamy się z apelem do szkół, mieszkańców gminy i instytucji o wsparcie poprzez częste korzystanie z usług naszej strony i częste wejścia w tym okresie, za co z góry wyrażamy serdeczne podziękowanie.

W konkursie oceniane będą:

• posiadanie planu rozwoju społeczeństwa informacyjnego,