A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

105 urodziny najstarszej mieszkanki gminy Limanowa

01.08.2018
105 urodziny obchodzi dziś mieszkająca w Starej Wsi pani Zofia Lis, która jest najstarszą mieszkanką naszej gminy. Niezwykły jubileusz pani Zofia świętowała w otoczeniu rodziny i przedstawicieli Urzędu Gminy Limanowa.
Kwiaty i najlepsze życzenia dalszych długich lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym złożyli Jubilatce Wicewójt Gminy Limanowa Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Wojciech Korabik. Pani Zofia wychowała 8 dzieci, ma 31 wnuków, 58 prawnuków i 6 praprawnuków. Mimo 105 lat seniorka cieszy się pogodą ducha, a urodzinowa wizyta przedstawicieli Urzędu Gminy Limanowa była dla niej wielkim przeżyciem i wzruszeniem.


Szanownej Jubilatce jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i kolejnych tak wspaniałych rocznic!


Liczba wyświetleń: 10328
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30