Warsztaty kulinarne KGW Rupniów Centrum i KGW Rupniów Bednarki

21.10.2019
"Indyk w roli głównej" był tematem kolejnych warsztatów kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowanych w ramach projektu : „Zakup wyposażenia, organizacja warsztatów oraz imprez kulturalnych w gminie Limanowa” ze środków z Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW objętego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” w celu kultywowania lokalnego dziedzictwa.

Warsztaty odbyły się w sobotę 19 października, a w ramach przedsięwzięcia dania z indyka przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich z Rupniowa Centrum i Rupniowa Bednarek.