Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Polska Smakuje”

05.06.2019
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz drugi organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny, który w tym roku odbywa się pod nazwą: „Polska Smakuje”. W obecnej edycji konkursu mamy tylko jedną kategorię: „polska żywność”.

Celem Konkursu „Polska smakuje” jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich.

Nabór zdjęć trwa do 24 czerwca 2019 r. i podobnie jak w roku poprzednim będzie się odbywał za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na stronie internetowej KOWR pod adresem: http://www.kowr.gov.pl/konkurs.

Prace konkursowe mogą przedstawiać regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska, pola uprawne czy produkty przetworzone i nieprzetworzone, na różnych etapach ich produkcji.

Laureatów pierwszych miejsc wybierze jury w Centrali KOWR.

Nagrodami dla Laureatów pierwszych miejsc będą aparaty fotograficzne Fujifilm Instax Mini 9. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR.

Regulamin konkursu: w załączniku