Bezpłatne doradztwo dotyczące działalności Organizacji Pozarządowych

15.04.2019
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska" w ramach Operacji własnej pn. "Inkubator Organizacji Pozarządowych - wsparcie doradcze" organizuje bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnym dotyczącym działalności Organizacji Pozarządowej.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” serdecznie zaprasza Organizacje Pozarządowe (m.in. Stowarzyszenia, Fundacje) działające na obszarze działania Stowarzyszenia (Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Laskowa, Słopnice, Tymbark, Kamienica, Łukowica, Jodłownik, Dobra) na bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnymi dotyczącymi działalności Organizacji Pozarządowej.

Doradztwo będzie udzielane w okresie od kwietnia 2019 do lipca 2020 w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska”, ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa w godzinach pracy biura.

Harmonogram udzielania poszczególnych doradztw będzie zamieszczony na stronie internetowej www.lgdlimanowa.eu

Planowane są spotkania/konsultacje z :
  • Księgową
  • Radcą Prawnym
  • Specjalistą ds. Organizacji Pozarządowych

W celu skorzystania z usług doradczych bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów, tel. 511 091 844.