A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Bezpłatne doradztwo dotyczące działalności Organizacji Pozarządowych

15.04.2019
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska" w ramach Operacji własnej pn. "Inkubator Organizacji Pozarządowych - wsparcie doradcze" organizuje bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnym dotyczącym działalności Organizacji Pozarządowej.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” serdecznie zaprasza Organizacje Pozarządowe (m.in. Stowarzyszenia, Fundacje) działające na obszarze działania Stowarzyszenia (Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Laskowa, Słopnice, Tymbark, Kamienica, Łukowica, Jodłownik, Dobra) na bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnymi dotyczącymi działalności Organizacji Pozarządowej.

Doradztwo będzie udzielane w okresie od kwietnia 2019 do lipca 2020 w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska”, ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa w godzinach pracy biura.

Harmonogram udzielania poszczególnych doradztw będzie zamieszczony na stronie internetowej www.lgdlimanowa.eu 

Planowane są spotkania/konsultacje z :
  • Księgową
  • Radcą Prawnym        
  • Specjalistą ds. Organizacji Pozarządowych
 
W celu skorzystania z usług doradczych bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów, tel. 511 091 844.
 


Liczba wyświetleń: 577
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30