A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii dotycząca ASF

11.01.2019
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej przekazuje informację dotyczącą występowania afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń  i dzików na terytorium RP w okresie do 11.01 2019 roku stwierdzono 213 ognisk ASF u świń oraz 3407 przypadków ASF u dzików.

Powiatowy Lekarz Weterynarii  w Limanowej przekazuje również zaktualizowaną ulotkę dotyczącą  zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną. Ulotka zawiera  aktualny wykaz produktów biobójczych o działaniu wirusobójczym, które są przeznaczone do stosowania w higienie weterynaryjnej.


Liczba wyświetleń: 297
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30