A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Happening „Odblaskowa Szkoła – to My" SP Mordarka

05.10.2018
„Odblaskowa Szkoła – to My”. z takim przesłaniem 3 października br. wybrani uczniowie z klas II – IV wraz z wychowawcą wyruszyli na wycieczkę po najbliższej okolicy. Głównymi celami akcji było promowanie bezpiecznych zachowań uczniów na drodze poprzez używanie kamizelek i innych elementów odblaskowych, a także zwrócenie uwagi mieszkańców na konieczność korzystania z nich.Uczniowie ubrani w kamizelki odblaskowe oraz zaprojektowane  specjalnie na tą okazję przez nich  „odblaskowe stroje”  przemaszerowali ulicami  miejscowości  Mordarka. Wraz z uczniami wędrowały dwie maskotki: „Odblaskowy Lisek” i „Odblaskowy Tygrysek”,   które były dla przechodniów ogromną atrakcją. Ponadto podczas pochodu uczniowie nieśli zrobiony przez siebie transparent, który był nieodzownym  elementem promującym ideę noszenia odblasków. W towarzystwie maskotek, dzieci maszerowały przypominając przechodniom  o konieczności noszenia odblasków. Przemarsz uczniów spotkał się z wielkim zainteresowaniem wśród mieszkańców wsi, którzy z uśmiechem gratulowali pomysłu. Poprzez zorganizowanie pochodu daliśmy przykład mieszkańcom i tym samym przyczyniliśmy się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze  w naszej okolicy.                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                    
                                                 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liczba wyświetleń: 715
6

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30