Odeszła Zofia Lis - najstarsza mieszkanka gminy

07.09.2018
W dniu 5 września w wieku 105 lat zmarła najstarsza mieszkanka gminy Limanowa Zofia Lis. Nieco ponad miesiąc temu dnia 1 sierpnia Pani Zofia świętowała swój niezwykły jubileusz urodzin, a w tym szczególnym dla niej dniu towarzyszyli jej najbliżsi, z życzeniami przybyli też przedstawiciele Urzędu Gminy Limanowa.
Były życzenia kolejnych lat zdrowia płynące w kierunku Jubilatki, jednak stan zdrowia nie pozwolił jej doczekać kolejnych urodzin.
Zofia Lis  - mieszkanka Starej Wsi I urodziła się 1 sierpnia 1913 roku, wychowała 8 dzieci, doczekała się 31 wnuków, 58 prawnuków i 6 praprawnuków.

Rodzinie i najbliższym zmarłej śp. Zofii Lis władze gminy składają wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Pogrzeb śp. Zofii Lis odbędzie się 7 września o godz. 14.00 w Bazylice M.B. Bolesnej w Limanowej.
O godz. 12.30 w kaplicy cmentarnej odbędzie się różaniec za duszę śp. zmarłej.

Liczba wyświetleń: 2085