Znamy laureatów V edycji Przeglądu Artystycznego "MaGa"!

18.05.2018
Trzy dni prezentacji, blisko 370 uczestników  - za nami V edycja Przeglądu "MaGa 2018". Po zliczeniu punktów zdobytych przez uczestników trzech konkursów  jakie odbyły się w ramach Przeglądu, czyli śpiewu, scenek teatralnych i tańca wiadomo już do których szkół trafią główne nagrody!
Przypomnijmy, walka o punkty w V edycji Przeglądu "MaGa" rozpoczęła się 26 kwietnia, kiedy to uczniowie szkół gminnych rywalizowali w konkursie śpiewu . Wówczas prezentowane były  pierwsze wyniki, które jednak wówczas nie przesądzały jeszcze niczego. Sytuacja zmieniła się bowiem już  10 maja kiedy dzieci i młodzież przedstawiali zdolności aktorskie, a napięcie rosło do 17 maja kiedy to młodzi artyści wystąpili w trzecim konkursie - tańca i ten oto konkurs i przyznana punktacja ostatecznie zadecydowała  o zwycięstwie w całym Przeglądzie.

Po zliczeniu punktów po trzech konkursach V edycji Przeglądu "MaGa":

I miejsce zdobyła SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MĘCINIE
i do tej szkoły trafi Główne Trofeum "MaGa" oraz nagroda pieniężna w wysokości 1.500,00 zł
!

II miejsce  i kwotę 1.200,00 zł  wywalczyła  SZKOŁA PODSTAWOWA W KANINIE

a  miejsce III i kwotę 800,00 zł  - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MĘCINIE

Oficjalne wręczenie okolicznościowych czeków za zwycięstwo w Przeglądzie "MaGa", a także nagród GRAND PRIX przyznanych w  konkursie śpiewu  grupie ze Szkoły Podstawowej z  Pisarzowej (Natalia Ciuła, Marlena Golonka, Aleksandra Krzyżak, Natalia Krzyżak, Julia Smoleń, Wiktoria Tabor)

oraz GRAND PRIX w konkursie tańca  - Patrycji Tobiasz ze Szkoły Podstawowej w Mordarce odbędzie się 27 maja br.  w  Starej Wsi podczas gminnych obchodów  DNIA DZIECKA.

Poniżej Tabela Generalna z punktami V edycji Przeglądu "MaGa":

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział,  piękne prezentacje,  a opiekunom za przygotowanie do występów ..i cóż zapraszamy na kolejną VI edycję Przeglądu "MaGa" w przyszłym roku!