Plebiscyt "Osobowość Roku 2017" - wręczono statuetki laureatom

05.03.2018
Dnia 2 marca 2018 r. w  Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Gazety Krakowskiej "Osobowość Roku 2017". Podczas uroczystości statuetkę odebrał m.in. Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa, który w etapie powiatowym w kategorii "Samorządność i społeczność lokalna" uzyskał najwyższą liczbę głosów.

Przypomnijmy, że powiatowy etap głosowania w Plebiscycie trwał od 12 stycznia do 2 lutego. Mieszkańcy Małopolski oddawali swoje głosy wybierając osoby, które w minionym 2017 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. O zwycięstwo w kategorii  "Samorządność i społeczność lokalna" na poziomie powiatu walczyło pięciu kandydatów, a ostatecznie Wojciech Korabik wywalczył tytuł "Osobowości Roku 2017" za działania podejmowane na rzecz promowania Gminy Limanowa.

To dla nas naprawdę wielki zaszczyt, móc podziękować ludziom ponadprzeciętnym w tak wielu sferach życia. Nasi nagrodzeni stanowią wzór w czasach, w jakich przyszło nam żyć - powiedział podczas  gali Jerzy Sułowski - redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej”.
Laureatowi gratulujemy zdobytego wyróżnienia życząc dalszej chęci do działania, wielu kolejnych wspaniałych inicjatyw i pomysłów oraz przede wszystkim satysfakcji i zadowolenia z podejmowanych przedsięwzięć.