Znamy program akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2018

08.02.2018
1 lutego br. w pensjonacie Janda w Mszanie Dolnej spotkali się organizatorzy akcji  „Odkryj Beskid Wyspowy”. Wójtowie, burmistrzowie, a także przedstawiciele poszczególnych samorządów zatwierdzili tegoroczny plan wędrówek.
W tym roku dla miłośników górskich wypraw zaplanowano 21 wędrówek  po Głównym Szlaku Beskidu Wyspowego, które tradycyjnie 1 maja 2018 rozpocznie Tour Mszana Dolna, a zakończy VIII Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego „Beskidzka Podkówecka” w Dobrej. Nowością w tegorocznym programie jest wyjście na górę Patryja – to szczyt Beskidu Wyspowego należący do gminy Pcim, która w tym roku dołączyła do 18 gmin z pięciu powiatów biorących udział w imprezie.

W IX edycji akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" Gmina Limanowa będzie organizatorem wyjścia na Jaworz, które odbędzie się 15 lipca 2018 roku. Ponadto 5 sierpnia na terenie naszej gminy - w Siekierczynie zagości VI Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Rytmy i Smaki"!

Więcej informacji oraz program akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2018" dostępne w załącznikach poniżej oraz na stronie Odkryj Beskid Wyspowy.