A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

„Integracja świetlicowa” w Pasierbcu

12.07.2017
Pierwsze wakacyjne atrakcje przygotowane specjalnie dla podopiecznych świetlic z terenu gminy Limanowa za nami! 11 lipca 2017 r. zgodnie z wakacyjnym harmonogramem odbyło się pierwsze „integracyjne”  spotkanie  na którym  uczestnicy zajęć  mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne.

Zajęcia odbywały się w świetlicy w Pasierbcu, ale udział w nich wzięli również podopieczni innych zaprzyjaźnionych świetlic – ze Starej Wsi, Kisielówki, Lipowego oraz z Sowlin wraz z opiekunami. Wszystkich przybyłych na miejsce przywitała sołtys wsi Pasierbiec – Maria Twaróg. Zajęcia wywołały  olbrzymi  entuzjazm wśród uczestników, którzy świetnie odnaleźli się w roli kucharzy.
Najprzyjemniejszą częścią zajęć była oczywiście degustacja wspólnie przygotowanych pyszności w której uczestniczył również Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.

W ramach zajęć uczestnicy mogli  pograć w gry planszowe, porysować, czy zagrać w bilard. Była to wspaniała okazja do poznania się i zintegrowania podopiecznych świetlic przed kolejnymi wspólnymi przygodami.


Przypominamy, że już  19 lipca /tj. w środę/ w Lipowem odbędą się kolejne wspólne zajęcia – tym razem w sportowej odsłonie. Informacje o wszystkich zaplanowanych atrakcjach oraz ich szczegółowy harmonogram dostępny jest na  plakatach oraz u opiekunów poszczególnych świetlic.


Liczba wyświetleń: 341
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30