A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Uczennice ZS w Mordarce laureatkami Małopolskiego Konkursu Biologicznego

14.04.2017
W myśl przysłowia łacińskiego stwierdzić można, że aby osiągnąć upragniony, wymarzony cel, należy pogłębiać swoją wiedzę. Tak też uczynili uczniowie, biorący udział w Małopolskim Konkursie Biologicznym dla Gimnazjalistów. Tematem przewodnim w roku szkolnym 2016/2017 było Zdrowie człowieka w aspekcie terapii genowej.
Natalia Ryś - uczennica II klasy Gimnazjum i Wiktoria Słowiak- uczennica klasy III Gimnazjum w Mordarce wspinając się po kolejnych, szczeblach zostały Laureatkami  w Małopolskim Konkursie Biologicznym.

W etapie szkolnym wzięło udział 3610 uczniów z 548 szkół. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 639 uczniów z 479 szkół. W etapie wojewódzkim walczyło 408 uczniów ze 171 szkół.
Tytuł LAUREATA zdobyło 172 uczniów z 90 szkół, a wśród nich uczennice Zespołu Szkół w Mordarce - Natalia i Wiktoria. Ogromnym osiągnięciem  jest również sukces Antoniego Króla, który w tym samym konkursie zdobył tytuł finalisty. Jest to fenomenalny sukces! Przede wszystkim dla uczniów,  ale także dla szkoły i gminy. W poniedziałek 3 kwietnia Natalia i Wiktoria  wraz z opiekunem - Wiesławą Biedroń odebrały w Krakowie dyplomy.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy więcej takich sukcesów w dalszej edukacji.
 
 


Liczba wyświetleń: 426
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30