A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Magiczna kraina baśni rodzinny konkurs czytelniczo - plastyczny w ZS nr 1 w Starej Wsi

24.02.2017
Chcąc przyczynić się do popularyzowania wśród najmłodszych uczniów zainteresowań czytelniczych, nauczyciel bibliotekarz wraz z nauczycielami oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi zorganizowali rodzinny konkurs czytelniczo - plastyczny pt. Magiczna kraina baśni.
W konkursie wzięły udział dwie grupy przedszkolne. Dzieci wspólnie ze swoimi rodzinami wykonały przestrzenne makiety do wybranej bajki lub baśni, które przedstawiały wydarzenia i bohaterów ulubionych utworów o tematyce fantastycznej. Prace wykonano wieloma technikami przez połączenie rozmaitych materiałów, dlatego wszystkie były wyjątkowe oraz zaskakiwały niesamowitą inwencją twórczą.
Wybór laureatów przysporzył dużego kłopotu komisji oceniającej, która była pod ogromnym wrażeniem prezentowanych prac. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione rodziny otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody podczas majowych obchodów Dnia biblioteki i świetlicy.Makiety konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie  pt. Magiczna kraina baśni na korytarzu przy wejściu głównym do szkoły.
Organizatorzy konkursu Agnieszka Bieda, Magdalena Cepielik, Agnieszka Dziedzic oraz Urszula Biernat serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, dziękują za ogromne zaangażowanie, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu twórczej aktywności dzieci.
 


Liczba wyświetleń: 612
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30