Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

SZKOLENIE I INTEGRACJA

16.05.2024
Szkolenie „ABC RADNEGO NOWEJ KADENCJI” dedykowane członkom nowych rad - Miasta oraz Gminy Limanowa, zorganizowane zostało w Urzędzie Gminy Limanowa w dniu 15 maja br., a przeprowadzone we współpracy z Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie.

W sposób uporządkowany i przystępny uczestnikom przybliżono zadania i obowiązki radnych, które będą realizowane w toku nadchodzącej kadencji. Szkolenie dedykowane było nie tylko nowym radnym, ale również doświadczonym samorządowcom, ponieważ pozwoliło ugruntować i uporządkować swoją dotychczasową wiedzę.
Szkolenie prowadził dr Jarosław Dolny trener MISTiA - doktor nauk prawnych, radca prawny oraz autor publikacji naukowych m.in. z zakresu KPA, pracownik administracji publicznej (administracji samorządowej i rządowej), specjalizujący się w prowadzeniu postępowań administracyjnych.

W szkoleniu brali udział radni Rady Miasta oraz Gminy Limanowa, jak również pracownicy obydwu samorządów. Szkolenie rozpoczął Jan Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa oraz Jolanta Juszkiewicz - Burmistrz Miasta Limanowa, wyrażając radość ze wspólnego samorządowego spotkania edukacyjnego. Oprócz części szkoleniowej, był też panel dyskusyjny i czas na pytania z zakresu administracji i prawa samorządowego. Szkolenie pomogło w usystematyzowaniu wiedzy oraz  zdobyciu nowych i przydatnych kompetencji.Liczba wyświetleń: 379
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne