Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem

05.06.2024
„Dzieciństwo to czarująca perspektywa,
Niekończąca się zabawa,
Radość i doświadczenie.
Czas ogromnej wyobraźni
I artystycznej podróży.
Oda do miłości i dni pełne radosnych chwil.”
 
Pomysł na tegoroczne obchody Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem powstał w porozumieniu z Radą Rodziców.
5 czerwca zgromadzeni na boisku szkolnym uczniowie, nauczyciele i zaangażowani rodzice rozpoczęli świętowanie tego wyjątkowego dla każdego dziecka dnia.


 
Dyrektor powitał wszystkich zgromadzonych, a następnie zostały przedstawione zasady bezpiecznego korzystania z dostępnych rozrywek. Na uczniów czekała cała masa atrakcji, a każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Zarówno starsi, jak i najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego mogły korzystać ze wszystkich dostępnych zabaw. Dużym zainteresowaniem cieszyły się m.in. dmuchane zjeżdżalnie oraz zabawy z chustą animacyjną.
Nie zabrakło malowania twarzy, gigantycznych baniek mydlanych oraz brokatowych tatuaży.Chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił w grach sprawnościowych i zręcznościowych oraz poruszać się w rytm skocznej muzyki.
 
Na łasuchów czekały różnego rodzaju przekąski m.in. wata cukrowa, soczki, lody i popcorn, a w ramach obiadu była kiełbaska z grilla. We wszystkich atrakcjach towarzyszyły i wspomagały w ich organizacji mamy z Rady Rodziców, w przepięknych, kolorowych strojach klaunów.
Piękna pogoda sprzyjała świetnej zabawie, a podczas trwania całej imprezy w tle dało się słyszeć znane i lubiane przez wszystkich przeboje.


 
Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w szkole w Kłodnem zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik. Goście rozmawiali z uczniami, nauczycielami, a także robili pamiątkowe zdjęcia. Włączyli się także do wspólnej zabawy tanecznej, a dzieciom przekazali słodki upominek.

Moc niespodzianek, wesoła muzyka, tańce, gry i zabawy ruchowe – takich emocji nie da się zapomnieć! Był to dzień, który upłynął w miłej i swobodnej atmosferze i z pewnością zostanie w naszej pamięci na długo.


Liczba wyświetleń: 220
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne