Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na warsztaty dla dorosłych w Limanowskim Muzeum

27.06.2024
Odkryj swoją kreatywność: Warsztaty dla dorosłych w Limanowskim Muzeum

Zapraszamy wszystkich dorosłych na wyjątkowe warsztaty, które będą okazją do rozwijania swoich pasji i odkrywania nowych talentów. W ofercie znajdują się warsztaty z rysunku oraz z teatru. To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i zanurzyć się w świat sztuki. Dzięki tym warsztatom dorośli mają szansę na rozwój osobisty i artystyczny w przyjaznej i inspirującej, ale zwłaszcza niekrępującej atmosferze. Oferta została przygotowana z myślą o osobach pracujących, które mogą skorzystać z zajęć w wolnym czasie.

Warsztaty z rysunku z Dagmarą Malinowską

Każdy czwartek, od godziny 17:00, odbywać się będą warsztaty z rysunku, prowadzone przez utalentowaną artystkę Dagmarę Malinowską. Warsztaty skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Dagmara Malinowska, znana z zapadających w pamięć wystaw i szerokiej gamy wykorzystywanych dyscyplin artystycznych, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając uczestnikom odkryć w sobie artystyczną duszę.
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać różne techniki rysunkowe oraz dowiedzieć się, jak uchwycić różnorodne tekstury i kształty na papierze. Program warsztatów obejmuje zarówno naukę podstaw, jak i bardziej zaawansowane techniki. Martwa natura i portret to tylko niektóre z zagadnień zaplanowanego programu.

Warsztaty teatralne z Janem Dariuszem Wójcikiem i Dagmarą Malinowską
 
Dla tych, którzy marzą o staniu na scenie, idealną propozycją będą warsztaty teatralne, prowadzone przez doświadczonego reżysera Jana Dariusza Wójcika. Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek od godz. 17:00. Jan Dariusz Wójcik, mający na swoim koncie wiele udanych przedstawień, wprowadzi uczestników w świat teatru, pomagając im rozwijać umiejętności aktorskie, interpretacyjne i sceniczne.

Asystować mu będzie Dagmara Malinowska, która swoim artystycznym okiem i doświadczeniem wzbogaci zajęcia, oferując uczestnikom unikalną perspektywę i wsparcie.  Warsztaty teatralne to nie tylko nauka rzemiosła aktorskiego, ale także praca nad pewnością siebie, wyrażaniem emocji i współpracą w grupie.

Program obejmuje ćwiczenia z zakresu improwizacji, dykcji, ruchu scenicznego oraz interpretacji tekstów. Uczestnicy będą mieli możliwość pracy nad krótkimi scenami, a na zakończenie cyklu warsztatów zaprezentują swoje umiejętności podczas otwartego pokazu.

Zapisy i informacje
 
Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do szybkiej rejestracji, aby zapewnić sobie miejsce w wybranej grupie. Zapisy odbywają się telefonicznie, mailowo ale również osobiście w sekretariacie Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej siedem dni w tygodniu, w godzinach 9:00-17:00.

Mail: [email protected]
Tel: 18 337 20 42

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności pod okiem profesjonalistów. Dołącz do naszej artystycznej społeczności i odkryj, jak wiele radości i satysfakcji może przynieść twórcza aktywność!

Zapraszamy serdecznie!Liczba wyświetleń: 206
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne