A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Punkt informacyjny "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy Limanowa

17.03.2022
Informujemy mieszkańców, że doradca Programu „Czyste Powietrze” przyjmuje interesantów w Urzędzie Gminy Limanowa w pokoju 32 w budynku A - jest to pomieszczenie sąsiadujące z oddziałem Banku Spółdzielczego. Do budynku A można wejść również bezpośrednio z ulicy Matki Boskiej Bolesnej.

Doradca do dyspozycji mieszkańców gminy Limanowa jest dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godzinach 15.00-18.00. Na spotkanie należy się wcześniej umówić telefonicznie, tel. 511 900 353.

Doradca jest odpowiedzialny za kompleksową informację na temat Programu "Czyste Powietrze", w tym wypełnienie wniosku z mieszkańcem oraz wystawienie zaświadczenia o wysokości dochodu.

- Przed przyjściem do Urzędu Gminy najlepiej skonsultować się z Doradcą telefonicznie. Zainteresowane osoby uzyskają wówczas konkretną informację jakie dokumenty należy mieć ze sobą, żeby niepotrzebnie kilka razy nie wracać do domu. Nasz doradca ma pełne ręce roboty, gdyż tak ogromne jest zainteresowanie programem. Cieszę się że podjąłem decyzję o takiej formie pomocy mieszczańcom w wypełnianiu wniosków bo wiem, że nie jest to łatwe i wymaga sporo czasu. Dzięki pomocy pani Karoliny mieszkańcy łatwiej i szybciej mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany pieca czy inny proekologicznych rozwiązań - informuje Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut.

Informujemy również, że dokumentami które poświadczają dochód za rok ubiegły są m.in. Pit 11, Pit 37, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego, nakaz płatniczy, decyzja za otrzymane stypendium.

W załączeniu poniżej wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodzie.


Liczba wyświetleń: 1304
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30