Konsultacje Strategii Rozwoju Gminy Limanowa

18.10.2021
Zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Limanowa do wzięcia udziału konsultacjach oraz zgłaszania uwag do projektu Strategii Rozwoju Gminy Limanowa na lata 2021-2030. Projekt Strategii będzie w okresie konsultacji tj. od 22 września do 27 października 2021 r. dostępny:
  1. na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy Limanowa,
  2. na stronie internetowej Gminy: www.gminalimanowa.pl w dziale: URZĄD GMINY,
    w zakładce: STRATEGIA ROZWOJU GMINY.
  3. w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Limanowa: www.bip.malopolska.pl/uglimanowa, w zakładce: STRATEGIA.
Wszystkie osoby zainteresowane mogą składać uwagi i propozycje zmian do projektu Strategii, w terminie od 22.09.2021 r. do 27.10.2021 r. poprzez:
  1. formularz uwag - dostępny do pobrania na stronie internetowej gminy Limanowa: www.gminalimanowa.pl w dziale: URZĄD GMINY, w zakładce: Strategia rozwoju gminy, który należy wypełnić i przesłać na:
  • e-mail: [email protected].
  • adres: Urząd Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B, 34-600 Limanowa,
  • dostarczyć do Urzędu Gminy Limanowa - na Dziennik Podawczy (decyduje data wpływu do Urzędu).
  1. udział w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B, którego termin wyznacza się na 22 października 2021 r. godz. 1300.
Podczas spotkania konsultacyjnego zostaną spisane uwagi i propozycje zmian do projektu Strategii, wniesione ustnie w czasie spotkania.
Po zakończeniu konsultacji sporządzona zostanie informacja podsumowująca ich przebieg i wyniki, zawierająca w szczególności informacje o zgłoszonych uwagach wraz z odniesieniem się do nich.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest: Marek Ziaja – Sekretarz Gminy Limanowa tel. 18 337 22 52 wew. 145 lub 18 263 00 45, e-mail: [email protected].

Konsultacje pozwolą nam poznać Państwa opinie odnośnie całego procesu prac nad Strategią, a jednocześnie wprowadzić do jej projektu ewentualne uzupełnienia i poprawki.

Zapraszam Państwa do aktywnego uczestnictwa, gdyż każda opinia i sugestia jest dla nas ważna.

Wójt Gminy Limanowa
Jan Skrzekut