Ewidencja instytucji realizujących program korekcyjno-edukacyjny od PCPR Limanowa

14.07.2020
W związku z zadaniem Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - Ewidencjonowanie instytucji rządowych, samorządowych, podmiotów oraz organizacji pozarządowych, które realizują oferty dla osób stosujących przemoc w rodzinie, a w szczególności realizujących programy korekcyjno-edukacyjne (3.1.1. oraz 3.1.2. KPPPwR), Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej udostępnia informator na temat lokalnych instytucji realizujących powyższe programy.

Program korekcyjno-edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie realizowany jest dla mieszkańców Powiatu Limanowskiego w:
- Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, tel. 18 3375826;
- Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej Dział Ośrodek Interwencji Kryzysowej, ul. Tarnowska 28, 33-300 Nowy Sącz, tel. 18 4490491 - porozumienie z dnia 17.01.2020 r. zawarta z Miastem Nowy Sącz na realizację zadań z zakresu interwencji kryzysowej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Dział Ośrodek Interwencji Kryzysowej na rzecz mieszkańców Powiatu Limanowskiego.

Dodatkowo, PCPR w Limanowej informuje, że na ich stronie  internetowej znajduje się również ewidencją instytucji w całym województwie małopolskim, realizujących programy korekcyjno-edukacyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie i wykazem ośrodków interwencji kryzysowej

oraz wykaz instytucji i organizacji realizujących oferty dla osób doświadczających przemocy w rodzinie dostępny na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie w zakładce „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie":