Rusza IV edycja Konkursu Fotograficznego

15.01.2019
Zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa”.

Celem konkursu jest uzmysłowienie zarówno uczestnikom, jak i odbiorcom prac konkursowych, jak piękna jest gmina Limanowa. Inicjatywa ma niejako „zmusić” fotografów, z których większość to mieszkańcy gminy,  żeby spojrzeli na swoje otoczenie, w którym żyją, pracują, odpoczywają nieco inaczej - uważniej, z innej perspektywy,  z wyostrzonym zmysłem obserwacyjnym, odrobiną świeżości, jakby na nowo.

Zdjęcia do konkursu zgłaszać można w trzech kategoriach: „krajobrazy”, „flora i fauna” oraz „inne”. Termin dostarczania fotografii upływa dnia 15 października 2019 r.

Aby prawidłowo dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem IV edycji konkursu dostępnym poniżej.

Uwaga - na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!