A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Aktywne ferie w świetlicy wiejskiej w Sowlinach

26.02.2018
Gry, zabawy, zajęcia techniczne, artystyczne, sportowe i kulinarne – to tylko cześć atrakcji organizowanych w okresie ferii zimowych przez świetlice wiejskie z gminy limanowa. Uczestnicy zajęć w świetlicy w Sowlinach jak zwykle postawili na aktywny wypoczynek. Na prowadzonych przez Tomasza Kurczaba warsztatach  nikt nie narzekał na nudę, a dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom zajęć przez cały okres zimowego wypoczynku. Efektem wspólnych działań było m.in. własnoręcznie stworzone śniegowe iglo!

W ruch poszły również młotki, wiertarki i gwoździe przy użyciu których powstały wspaniałe karmniki dla ptaków.

W drugim tygodniu ferii odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich Turniej Gry w Piłkarzyki.  Tradycyjnie już wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, a rywalizacja o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa była bardzo zacięta. 

Na zakończenie sportowych emocji na wszystkich uczestników czekało ognisko. Pieczenie kiełbasek w zimowej scenerii okazało się dla dzieci i młodzieży wspaniałą przygodą. Pomimo mrozu atmosfera była gorąca i wszyscy bawili się znakomicie. Mimo że dwa tygodnie ferii zimowych dobiegły już końca, to miłe wspomnienia zostaną w pamięci na długo.
 


Liczba wyświetleń: 514
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30