Raport z konsultacji projektu Gminnego Programu Rewitalizacji

20.02.2017
Konsultacje społeczne Gminnego Programu Rewitalizacji rozpoczęły się 13.01.2017, poprzedzone zostały zawiadomieniem o rozpoczęciu konsultacji z dnia 05.01.2017.
Mieszkańcy oraz interesariusze wyznaczonych obszarów rewitalizacji mogli podzielić się swoją opinią dotyczącą projektu Gminnego Programu Rewitalizacji w trakcie konsultacji, których formy były następujące:
  • zbieranie uwag do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Limanowa w formie papierowej. Uwagi można było składać na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Limanowa lub przesłać pocztą na adres Urząd Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18, 34-600 Limanowa do 12.02.2017;
  • zbieranie uwag do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Limanowa w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] w terminie do dnia 12.02.2017 r.
  • zbieranie uwag ustnych w środy w godzinach 10.00 do 14.00 w okresie od 13 stycznia do 12 lutego 2017 roku w pokoju 1D;
  • spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu Gminnego Programu Rewitalizacji, 13.02.2017 w Urzędzie Gminy Limanowa.
Możliwe było także zgłaszanie projektów rewitalizacyjnych po zapoznaniu się z celami i kierunkami działań preferowanymi w Gminnym Programie Rewitalizacji.

Wszystkie dokumenty związane z przeprowadzonymi konsultacjami są dostępne w Urzędzie Gminy Limanowa.

W załączniku raport z przeprowadzonych konsultacji.