Jacenty Musiał - Dziennikarzem Ziem Górskich

29.02.2008

1 marca 2008 r. w Suchej Beskidzkiej podczas uroczystej gali z okazji ogłoszenia wyników plebiscytu na Osobowość Ziem Górskich zorganizowanym przez Koalicję Marek Ziem Górskich w kategorii Dziennikarz Ziem Górskich laureatem został Jacenty Musiał Redaktor Naczelny "Wiadomości Gminnych".

{multithumb thumb_height=150}

Wśród przybyłych gości na galę byli m.in. parlamentarzyści, burmistrzowie i wójtowie z Podhala i Żywiecczyzny. "Budujemy prestiż gór i pogórza tak, by ich wizerunek stał się synonimem doskonałości wysokiej jakości i czystości. Dlatego promujemy nie tylko produkty i usługi stworzone na terenach górskich, ale również ich twórców. Ci ludzie, to ambasadorowie tego, co kojarzy się górami: czystość, niezależność, siła i wielkość" – powiedział podczas gali Krzysztof Rut Prezes Stowarzyszenia Koalicja Marek Ziem Górskich. Galę poprowadziła aktorka Marieta Żukowska.

{multithumb thumb_height=150}