A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wysokiem

21.01.2019
19 stycznia 2019 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła się II edycja Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wysokiem. W turnieju udział wzięło łącznie 58 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 3 kategoriach. Wspierani oni byli liczną grupą osób, które zjawiły się w celu obejrzenia rywalizacji oraz zagrzewania do walki najbliższych.


 
WYNIKI:

Kategoria kobiet
I miejsce - Kinga Kotlarz
II miejsce - Paulina Kotlarz
III miejsce - Kinga Leśniak


 
Kategoria mężczyzn
I miejsce - Marcin Gembala
II miejsce - Paweł Świątko
III miejsce - Artur Piwowarczyk
 

Kategoria Oldbojów
I miejsce - Jan Bulzak
II miejsce - Dariusz Kotlarz
III miejsce - Piotr Gądek

 
Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za obecność na turnieju oraz ufundowanie nagród Wójtowi Gminy Limanowa Janowi Skrzekutowi, Staroście limanowskiemu Mieczysławowi Urydze i Dyrektorowi Szkoły w Wysokiem Bogdanowi Kożuchowi.  Za pomoc w organizacji podziękowania dla radnego Sylwestra Hasiora, sołtysa wsi Władysława Lorka, Marcina Stanisza, Pauliny i Darka Kotlarz, Krzysztofa Kubackiego.


Liczba wyświetleń: 560
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30