Wymiana pieców - ruszają spotkania z mieszkańcami

21.05.2018
Informujemy, że Gmina Limanowa  przystępuje do realizacji projektu, którego celem jest redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza na terenie Gminy Limanowa poprzez wymianę kotłów na kotły gazowe i na biomasę oraz wymianę kotłów na źródła wykorzystujące paliwa stałe.

Mieszkańców, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w projekcie poprzez złożenie wniosku zapraszamy na spotkania :

-  w projekcie dot. wymiany kotłów na kotły gazowe i na biomasę zapraszamy na spotkania w dniach:

05.06.2018 r. (tj. wtorek) w miejscowości Rupniów o godz. 17:00 w Domu Weselny Diana
06.06.2018 r. (tj. środa) w miejscowości Mordarka o godz. 18:30 w budynku Dom Weselny Walek

-  w projekcie dot. wymiany kotłów na źródła wykorzystujące paliwa stałe w dniach:

05.06.2018 r. (tj. wtorek) w miejscowości Rupniów o godz. 18:00 w Domu Weselnym Diana
06.06.2018 r. (tj. środa) w miejscowości Mordarka o godz. 19:30 w Domu Weselnym Walek

Podczas spotkań omówione zostaną szczegóły  i zasady realizacji projektu.

Projekt współfinansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR.