Nabór zgłoszeń na wykonawców instalacji gazowych, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej

15.03.2018
W związku z realizacją programu wymiany kotłów pn.:

1) „Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza na terenie Gminy Limanowa poprzez wymianę kotłów na kotły gazowe i na biomasę”

2) „Redukcja emisji zanieczyszczeń  do powietrza na terenie Gminy Limanowa poprzez wymianę kotłów na źródła wykorzystujące paliwa stałe”

informujemy o możliwości zgłaszania się wykonawców instalacji gazowych,c.o. i c.w.u.

Wykonawcy spełniający wymogi programu, zgodne z załącznikami do dokumentu „Zgłoszenie wykonawcy” (załączniki  do pobrania poniżej) - mogą przesyłać swoje zgłoszenie na adres : fundusze@gminalimanowa.pl.

Zweryfikowane firmy spełniające kryteria zostaną umieszczone na liście wykonawców, z której będą korzystać beneficjenci programu - celem indywidualnego wyboru instalatora.
Listy wykonawców będą dostępne na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy.

Nabór zgłoszeń - ciągły , w okresie realizacji programu.

Operator Projektu -  mgr inż. Rafał Chudy
tel.: 603 695 501
e-mail: rafal-chudy@o2.pl

Lista zakwalifikowanych wykonawców na dzień 27 kwietnia 2018 r. :

Poniżej konieczne załączniki - część dotyczy zgłaszających się wykonawców zadań, a część - mieszkańców u których wykonywane będę inwestycje.