A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Wojciech Korabik zwycięzcą etapu powiatowego Plebiscytu "Osobowość Roku 2017"

05.02.2018
W piątek, 2 lutego zakończył się pierwszy etap głosowania w Plebiscycie Gazety Krakowskiej "Osobowość Roku 2017". Czytelnicy docenili osoby, które w minionym roku wyróżniły się swoją postawą i zasłużyły dla lokalnych społeczności. Wśród zwycięzców etapu powiatowego znalazł się Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa, nominowany za działania podejmowane na rzecz promowania Gminy Limanowa w kategorii "Samorządność i społeczność lokalna".
Przypomnijmy, że powiatowy etap głosowania w Plebiscycie trwał od 12 stycznia, a ostatnie głosy oddać można było do godz. 22.00 dnia 2 lutego. O zwycięstwo w kategorii  "Samorządność i społeczność lokalna" walczyło pięciu kandydatów, jednak od samego początku walka o punkty toczyła się tak naprawdę między dwoma kandydatami, a jednym z nich był właśnie Wojciech Korabik.
Ostatecznie z wynikiem końcowym 313 zdobytych punktów Wojciech Korabik wywalczył tytuł "Osobowości Roku 2017", a  co na to sam kandydat ..?: 
"Serdecznie dziękuję wszystkim za głosy, już sama nominacja w Plebiscycie  bardzo mnie zaskoczyła, a co dopiero wynik...! wszystkim, którzy oddawali na mnie głosy po stokroć dziękuję. Jest mi niezmiernie miło tym bardziej, że  nominacja była za promowanie gminy, więc  mam poczucie że to co robię robię dobrze, a oddane na mnie głosy i samo zwycięstwo na obecnym etapie Plebiscytu pozwala mi  utwierdzić sie w tym przekonaniu. Za wszelkie Wasze wsparcie moich działań jeszcze raz  bardzo dziękuję. Wiem że Plebiscyt trwa nadal, wkracza w dalszy etap, jednak to co udało mi się już zdobyć wystarczy - mianowicie satysfakcję i potwierdzenie sensu tego co robię, a to jest najważniejsze. Jeszcze raz bardzo dziękuję."
Na początku marca laureaci etapu powiatowego odbiorą statuetki i dyplomy, które zostaną im wręczone podczas uroczystej gali. 
Dnia 6 lutego, Plebiscyt wkroczy na dalszy wojewódzki etap. Głosy oddawać można będzie do godz. 22.00 dnia  16 lutego  głosując na takiej samej zasadzie jak w etapie powiatowym. W  kolejnym wojewódzkim  etapie kandydaci zachowają  dotychczas  zdobyte  głosy. 
 
Klucz do dalszego głosowania w etapie wojewódzkim na Wojciecha Korabika  jest niezmienny:
wysłać należy SMS o treści: OS.69 pod nr 723 55
/koszt SMS-a:  2,46 zł z VAT/
Głosowanie trwa od 6 do 16 lutego!
 
Póki co gratulujemy zwycięstwa w etapie powiatowym i życzymy powodzenia w finale Plebiscytu!
 
 
 


Liczba wyświetleń: 774
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30