A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Kampania antysmogowa w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie

17.01.2018
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie przyłączyli się do ogólnopolskiej kampanii antysmogowej. W ramach zajęć koła plastycznego klasy siódme zorganizowały happening, który miał na celu uzmysłowić mieszkańcom miejscowości jakie zagrożenie niesie za sobą spalanie śmieci i nieodpowiedniego opału w gospodarstwach domowych.Akcji towarzyszyły przygotowane wcześniej przebrania i widoczne transparenty. Podczas spotkań z przechodniami uczniowie tłumaczyli cel akcji oraz rozdawali opracowane przez siebie ulotki, informujące  między innymi o konsekwencjach zdrowotnych  panującego smogu, który jest najsilniejszy właśnie od października do lutego. Organizatorzy kampanii mają nadzieję, że podjęte działanie przyniesie widoczne efekty już w obecnym sezonie grzewczym.Liczba wyświetleń: 717
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30