A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

25 par świętowało Złote Gody

30.01.2018
W dniu 29 stycznia 2018 r. miała miejsce podniosła uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom z Gminy Limanowa, obchodzącym Jubileusz 50-lecia małżeństwa. Medale przyznane zostały „złotym Jubilatom” przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Wójta Gminy Limanowa.
Udekorowania małżonków szczególnymi odznaczeniami dokonali: Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, Wicewójt Gminy Limanowa Marian Mąka, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Stanisław Młyński, Sekretarz Gminy Marek Ziaja oraz Kierownik USC i Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Limanowa Dariusz Dutka.


Włodarze gminy skierowali do szanownych Jubilatów gratulacje oraz życzenia dalszych pełnych ciepła i serdeczności wspólnych lat przeżytych  w zdrowiu, szczęściu oraz zadowoleniu, a także kolejnych wspaniałych jubileuszy.


Małżonkowie swój piękny Jubileusz obchodzili wraz ze swoimi najbliższymi, a chwil pełnych radości i wzruszeń nie było końca. Nie zapomniano także o wspólnym toaście za zdrowie "złotych małżonków", głośno zabrzmiało „sto lat”, był też i czas na pamiątkowe fotografie oraz wspólne tańce.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

Jadwiga i Zbigniew Domirowie z Młynnego
Maria i Józef Hasiorowie z Męciny
Halina i Czesław Jańczy z Lipowego
Ana i Jan Juszczakowie z Rupniowa
Julia i Aleksander Kądziołkowie z Siekierczyny
Krystyna i Teofil Kądziołkowie z Kaniny
Kazimiera i Stanisław Królowie z Siekierczyny
Władysława i Stanisław Oleksowie
Wanda i Czesław Postrożni z Lipowego
Franciszka i Andrzej Smoleniowie z Męciny
Kazimiera i Kazimierz Smorońscy z Rupniowa
Anna i Franciszek Smotrowie z Kisielówki
Józefa i Stanisław Staniszowie z Mordarki
Barbara i Protazy Tatowie z Pisarzowej
Michalina i Zbigniew Trzeciakowie z Męciny
Zofia i Edward Twarogowie z Sowlin
Józefa i Edward Wąsowiczowie z Koszar
Maria i Jakub Zoniowie ze Starej Wsi
 
Podczas uroczystości 50-lecie małżeństwa świętowali także Państwo Janina i Jan Postrożni ze Starej Wsi,
a 60 lat wspólnego życia  - Państwo Janina i Józef Rysiowie z Koszar :



Medal w 55-rocznicę małżeństwa odebrali Państwo Teresa i Antoni Bubulowie z Rupniowa. Jubilatom, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości Medale wręczone zostaną przez Wójta Gminy w najbliższym czasie. Medale trafią do:

Zofii i Edwarda Florków z Kaniny
Anny i Stanisława Golonków z Walowej Góry
Zofii i Jana Kuzaków z Rupniowa
oraz
Marii i Kazimierza Sukienników z Mordarki.



Małżonkom składamy jeszcze raz serdeczne gratulacje życząc wielu długich lat wspólnego życia w zdrowiu i pomyślności!

Galeria z uroczystości poniżej.

Liczba wyświetleń: 1608
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30