Chłopcy z Pasierbca nowymi Mistrzami w koszykówce!

07.11.2017
We wtorek 7 listopada br. na hali przy ZS w Pasierbcu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Chłopców w Koszykówce – kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Pojedynek o mistrzowski tytuł i awans na zawody powiatowe rozegrał się pomiędzy Starą Wsią nr 1 i  Pasierbcem. Zawody rozegrane zostały w czterech  5-minutowych kwartach.

Tytuł Mistrza Gminy zdobyli gospodarze turnieju, czyli drużyna z Pasierbca i to oni będą reprezentować naszą  gminę  na zawodach powiatowych, które odbędą się 14 listopada w ZSS 3 Limanowa.
Zwycięska drużyna grała w składzie : Gąsiorek Bartłomiej, Kita Mateusz, Kowalik Konrad, Oleksy Bartłomiej, Piórkowski Jakub, Pytel Jarosław, Twaróg Adrian, Wiktor Jakub.

Wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonali Wojciech Korabik – kierownik Wydziału Kultury i Promocji UG Limanowa oraz Zbigniew Król - nauczyciel wychowania fizycznego w SP w Pasierbcu.
Chłopcom z Pasierbca oraz ich opiekunowi gratulujemy  i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych.