A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Startuje III edycja konkursu fotograficznego „w 365 dni dookoła Gminy Limanowa”!

06.09.2017
Rusza III edycja Konkursu Fotograficznego „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa”. Celem konkursu jest uzmysłowienie zarówno uczestnikom, jak i odbiorcom prac konkursowych, jak piękna jest gmina Limanowa. Chcemy niejako „zmusić” fotografów, z których większość to mieszkańcy gminy,  żeby spojrzeli na otoczenie, w którym żyją, pracują, odpoczywają nieco inaczej - uważniej, z innej perspektywy,  z wyostrzonym zmysłem obserwacyjnym, odrobiną świeżości, po prostu od nowa.
Zdjęcia  w trzech kategoriach: „przyroda”, „ludzie” oraz „inne” zgłaszać można do 15 marca 2018 r.  Aby prawidłowo dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem III edycji Konkursu dostępnym poniżej.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Liczba wyświetleń: 2506
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30