Startuje III edycja konkursu fotograficznego „w 365 dni dookoła Gminy Limanowa”!

06.09.2017
Rusza III edycja Konkursu Fotograficznego „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa”. Celem konkursu jest uzmysłowienie zarówno uczestnikom, jak i odbiorcom prac konkursowych, jak piękna jest gmina Limanowa. Chcemy niejako „zmusić” fotografów, z których większość to mieszkańcy gminy,  żeby spojrzeli na otoczenie, w którym żyją, pracują, odpoczywają nieco inaczej - uważniej, z innej perspektywy,  z wyostrzonym zmysłem obserwacyjnym, odrobiną świeżości, po prostu od nowa.
Zdjęcia  w trzech kategoriach: „przyroda”, „ludzie” oraz „inne” zgłaszać można do 15 marca 2018 r.  Aby prawidłowo dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem III edycji Konkursu dostępnym poniżej.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!