Małopolska gala REHA

12.09.2017
GALA to cykl imprez regionalnych w 8 województwach oraz masowa GALA finalna zorganizowana na Warszawskim Torwarze.
Głównym celem projektu jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych. Poprzez zorganizowanie kampanii promującej aktywność kulturalną, sportową, społeczną i zawodową niewidomych, a także zaprezentowanie wybitnych niepełnosprawnych, pragniemy wpłynąć na zmianę ich postrzegania w społeczeństwie. Uważamy, że nastawienie społeczne w kwestii wspólnej egzystencji zmienia się, gdy dochodzi do spotkania z konkretnym człowiekiem, profesjonalistą: miłym, energicznym, medialnym, pełnym wiary w sukces.

Projekt jest objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy. Partnerem projektu jest Miasto Kraków. Projekt współfinansowany ze środków PFRON.