A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Informacja dotycząca wysoce zjadliwej grypy ptaków

21.09.2017
Powiatowy Lekarz Weterynarii  w Limanowej  mając na uwadzę na uwadzę zbliżający się sezon jesienno-zimowy i związane z tym migracje ptaków dzikich przekazuje w załączeniu ulotkę, informację dla hodowców drobiu dotyczącą stosowania środków bioasekuracji minimalizujących ryzyko przeniesienia wysoce zjadliwej grypy ptaków do gospodarstwa.
Ponadto Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej informuje, iż nadal obowiązuje Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnisa 2017 roku w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej  grypy ptaków (Dz.U.poz. 722) którego przepisy muszą być przestrzegane przez wszystkih posiadaczy drobiu.


Liczba wyświetleń: 904
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30