A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Europejski Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie

27.09.2017
26 września br. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie wraz z wychowawcami i nauczycielami języka angielskiego i niemieckiego po raz kolejny zorganizował obchody Europejskiego Dnia Języków. Uczniowie klas młodszych, oraz klas siódmych i gimnazjalnych zaprezentowali wybrane kraje, ich kulturę i język. Uczniowie posługiwali się kilkunastoma językami używanymi w różnych krajach europejskich. Przygotowali barwne stroje, tańce i prezentacje zwyczajów różnych krajów, a także „śniadanie europejskie” i pyszne przekąski. Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem całej społeczności szkolnej.

Wszyscy uczniowie szkoły w Męcinie mogą doskonalić swoje umiejętności językowe w doskonale wyposażonych salach lekcyjnych, oraz w trakcie zajęć pozalekcyjnych,  w tym dwóch innowacji pedagogicznych: „Twoje zdrowie w  Twoich rękach. The choice is yours” i „Kreatywna i twórcza nauka języka niemieckiego”.


Liczba wyświetleń: 2567
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30