Małopolski lider przedsiębiorczości społecznej 2017 - zgłoszenia do 4 września

03.08.2017
Zostań Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej 2017
Celem konkursu jest wsparcie małopolskich przedsiębiorstw  społecznych – firm, których działalność gospodarcza służy realizacji  celów społecznych. Wyboru Małopolskiego Lidera dokona Kapituła Konkursu skupiająca osoby odgrywające w obszarze małopolskiej ekonomii społecznej rolę ekspertów, przedstawicieli instytucji i środowisk działających na rzecz rozwoju ekonomii społecznej oraz przedstawicieli zwycięzcy konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2016.  Ocena dotyczy kilku aspektów, w tym innowacyjności w sferze społecznej i gospodarczej, sytuacji finansowej oraz oferty podmiotu. Szczegóły dostępne w Regulaminie Konkursu oraz karcie oceny merytorycznej.
Organizatorzy jak zawsze przewidzieli cenne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę finansową oraz prawo posługiwania się tytułem i logo konkursu. Zgłoszenia można przesyłać do  do 4 września!